PePe trenuje i pomaga

​Piotr Protasiewicz już w listopadzie rozpoczął przygotowania do sezonu 2020. W tygodniu trenuje z Andrzejem Bartochem w Jedi Boxing, a także w Centrum Medycyny Sportowej Olimp w Zielonej Górze. Dodatkowo gra amatorsko w koszykówkę oraz piłkę nożną.

Mam trochę inny harmonogram niż inni moi koledzy. Nie mam możliwości, aby w listopadzie wyjechać na urlop. Z tego powodu prędzej rozpocząłem przygotowania fizyczne do sezonu 2020. Być może na zimowe ferie uda się gdzieś rodzinnie wyjechać. Trenuję od połowy listopada. Dzięki temu, że zacząłem wcześniej, to w styczniu będę mógł sobie zrobić krótką przerwę na urlop. Ten system mam sprawdzony od wielu lat. Moje dzieci chodzą do szkoły, same również trenują i biorą udział w zawodach. Nie możemy więc sobie pozwolić na wyjazd w trakcie roku szkolnego - powiedział Piotr.

W grudniu PePe z cała drużyną Stelmetu Falubazu Zielona Góra bierze aktywny udział w akcji świątecznej Falubazowe Mikołajki. 6 grudnia cały zespół odwiedził najmłodszych pacjentów zielonogórskiego szpitala.
Zbliża się okres świąteczno-noworoczny. Niestety nie wszyscy mają to szczęście, że mogą przebywać w tym okresie z najbliższymi, w rodzinnym cieple. Pobyty w szpitalach nie są przyjemne, a jeśli my możemy dostarczyć trochę radości to chętnie to robimy i nam sprawia to również przyjemność. Od wielu lat mocno przygotowujemy się do tej świątecznej akcji i co roku wygląda ona coraz lepiej - powiedział PePe.

Powrót