​Piotr Protasiewicz razem z Falubazem w sezonie 2021!

Rekordzista PGE Ekstraligi, profesor żużla, wieloletni kapitan Falubazu Zielona Góra. To Piotr Protasiewicz. W drużynie, w której się wychował, będzie startował 19 sezon.

 Zielona Góra to drużyna, do której wróciłem w 2007 roku, z którą zdobywałem bardzo ważne dla mnie trofea. Jako wychowanek jestem dumny, że tyle lat mogę reprezentować żółto-biało-zielone barwy – podkreśla popularny PePe.

W minionym sezonie był mocnym punktem ekstraligowej ekipy, która awansowała do fazy play–off. – Przed nami kolejny sezon, w którym trudno przewidzieć, co się wydarzy. Na pewno jako drużyna chcemy zapewniać kibicom emocje i widowiska na najwyższym sportowym poziomie – zaznacza kapitan.

W sezonie 2021 Falubaz Zielona Góra stawia na wychowanków, a Piotr Protasiewicz ma być mocnym fundamentem łączącym młodość i doświadczenie. – Kapitan był pierwszym zawodnikiem, z którym podpisaliśmy nowy kontrakt. Nie wyobrażam sobie zielonogórskiej drużyny bez Piotra. Cieszę się, że kolejny rok będzie on walczył o sukces naszego zespołu – podkreśla prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała.


Powrót